Choose Your Language :   
 
» Yavuzlar Dişli » İndir
» Ürünlerimiz » İnsan Kaynakları
» İmalat Kapasitesi » Haberler
» Programlar » İletişim

Yavuzlar Dişli Haberler
Yavuzlar Dişli
- Yavuzlar Dişli
» Firma Profili
» Kalite Anlayışımız
» Organizasyon Şeması
» Belgelerimiz
 
YAVUZLAR DİŞLİ SANAYİ TİCARET A.Ş. Üç girişimcinin güçlerini birleştirerek, Bursa makine yan sanayindeki bir boşluğu doldurmak amacı ile, 1996 yılında ''Önce Hizmet Ve Kalite'' anlayışı ile kurulmuştur.
YAVUZLAR DİŞLİ, başlangıçta makine imalatçılarının çokça kullandığı, ancak şehir dışından temin ettikleri ya da hiç ekonomik olmayan şartlarda kendilerinin imal ettiği, zincir dişlileri standart ve amaçlara uygun biçimlerde üreterek imalata başlamıştır.
Kalite hedefli imalatı ile kulvarında kendini kabul ettiren YAVUZLAR DİŞLİ, zamanla mevcut makine yedek parça imalatını çeşitlendirmiş, buna ilave olarak da kremayer ve diğer dişlileri de imalat programına almıştır. Ürün kalitesinin artırılması, imalat kapasitesinin yükseltilmesi ve düşük maliyetli ürün hedefleri teknolojik yatırımları da beraberinde getirmiştir. Bu doğrultuda üç boyutlu imalat tasarım programlarını, bilgisayar destekli CNC tezgahları, üniversal ve özel amaçlı makineleri makine parkına katmıştır. Hizmet ve Kaliteye yönelik çalışmaların artması ve yerleşmesi sonucu 2008 yılında TÜRKAK ve DAR akreditasyonlu ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi belgesini almaya hak kazanmıştır. Yine 2008 yılında markalaşma çalışmalarımız hız kazanmış ve YDS markası ürünlerimizde kullanacağımız Tescilli Markamız haline gelmiştir.

YAVUZLAR DİŞLİ günümüzde makine, demir-çelik, mermer, taşıma sistemleri ve tekstil dallarına hizmet sunmakta, her türlü özel siparişe de cevap verebilmektedir. YDS standart ürünlerin yanında AR-GE çalışmalarını da devam ederek, müşterilerine daha faydalı, kullanım kolaylığı sağlayacak ürünlerin araştırmasını sürdürmektedir. Firmamız AR-GE çalışmaları sonucunda oluşan buluşları için, tescil işlemlerini de yaptırmaktadır.
Firmamız hem kendini hem de imalatını yapmış olduğu teknolojik ürünleri tanıtmak amacıyla yaklaşık 2000 yılından buyana yurtiçi ve yurtdışı fuar katılımları gerçekleştirmekte ve ürünlerini ülkemizde ve ülke dışında tanıtmaya çalışmaktadır. Firmamız son yıllarda dolaylı ve direkt olarak ihracata başlamış, ihracat oranlarını da günden güne artırarak devam ettirmektedir.

YDS, yıllık 100.000 adet dişli 15.000 metre kremayer dişli imalat kapasitesine sahiptir. Final kontrolleri yapılmış, kullanıma hazır standart zincir dişli, kremayer dişli ve pinyon dişli çeşitlerimiz adetli olarak müşterilerimizin hemen tedariki için stoklarımızda bulundurulmaktadır. YDS günümüzde 1200 m2 bir alanda, 40’a yakın CNC, üniversal ve özel makineden oluşan makine parkı ve 30 civarında alanlarında uzman personeli ile orta ölçekli sanayicilerin yoğun olarak bulunduğu Otosansit bölgesinde faaliyetlerine devam etmektedir.
 


Yavuzlar Dişli | Ürünlerimiz | İmalat Kapasitesi | Programlar | İndir | İletişim
Telif hakkı 2009 YAVUZLAR DİŞLİ SANAYİ TİCARET A.Ş. Tüm hakları saklıdır

Design by Medyax
Yavuzlar Dişli Zincir San. ve Tic. Ltd. Şti. - Yavuzlar Dişli - konveyor, dişli, zincir, kremayer, kramayer, triger, hesabı, tiriger, helisel, helis, programları, çark, hesapları, programı, imalatı, dişliler, düz, konik, yds, yedek, parça
zincir dişli, kremayer, kramayer, triger dişli, dişli hesabı, dişli hesapları, tiriger dişli, helisel dişli hesabı, helis dişli hesabı, dişli programları, dişli çark hesapları, dişli çark hesabı, dişli programı, zincir dişli programı, zincir dişli hesabı, dişli imalatı, dişliler, kremayer dişli programı, düz dişli, helis dişli, konik dişli, konik dişli hesabı, yds dişli, yedek parça
konveyor, dişli, zincir, kremayer, kramayer, triger, hesabı, tiriger, helisel, helis, programları, çark, hesapları, programı, imalatı, dişliler, düz, konik, yds, yedek, parça